O nas

Nowina o ciąży wywołuje lawinę emocji, od ogromnej radości po lęk i pewnie czasami płacz… Jednak w końcu nadchodzi ten dzień, kiedy nasz skarb trafia w nasze ręce i wtedy już wiemy, że ta MIŁOŚĆ będzie trwać wiecznie, a niesamowita przygoda poznawania świata dopiero się zaczyna. To dzieci uczą nas odkrywania rzeczy oczywistych na nowo, pokazują nam jak cieszyć się z tych najmniejszych rzeczy oraz uświadamiają, że te chwile spędzone razem są najważniejsze.

My, zabiegani dorośli, w świecie pełnym najróżniejszych bodźców często zapominamy o tym żeby zatrzymać się na chwilę i popatrzeć na to piękno, które nas otacza. Lasy, jeziora...natura, która nawet dla mieszkających w mieście jest na wyciągnięcie ręki.
#bycblisko

Nena for kids

 

Nasza misja 

W naszym życiu wiele się wydarzyło i właśnie się zatrzymaliśmy aby razem z małym Franciszkiem i energiczną towarzyszką życia Luną zobaczyć coś więcej…. wspólnie stworzyliśmy markę NENA for kids.

Nasze produkty nie idą za “modą”, a za wygodą. NENA for kids to stonowana kolorystyka i wszystko to co dla najmłodszych najważniejsze, czyli bezpieczne materiały i wygodny krój, który umożliwia swobodne poruszanie się. Naszą przygodę z ubrankami zaczynamy od kolekcji body, pajacyków i koszulek dla małych zdobywców świata.

Naszą misją jest tworzenie ponadczasowych ubranek dla dzieci, które wykonane z najlepszej jakości materiałów, zostaną z Wami na lata!
#otulswojskarb

Bądź na bieżąco z nowościami i obserwuj nasze profile:
Instagram
Facebook

#nenaforkids


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl